Drukarka fiskalna Posnet Temo

Drukarka fiskalna Posnet Temo to urządzenie idealnie przystosowane do mobilnych punktów sprzedaży oraz sklepów o bardzo ograniczonej powierzchni stanowiska kasowego. Produkt ten charakteryzuje się bardzo wysoką jakością oraz prostą obsługą. Dodatkowym atutem jest możliwość komunikacji bezprzewodowej.

Konstrukcja drukarki Posnet temo jest przystosowana do pracy mobilnej. Składa się na to szereg rozwiązań, takich jak wzmocniona obudowa, podświetlane wyświetlacze, czy komunikacja bezprzewodowa (Bluetooth). Dbaliśmy również o szereg szczegółów, jak na przykład system mocowania, pozwalający na przytwierdzenie kasy w miejscu pracy (np. w samochodzie).

Ważnym atutem drukarki Posnet temo jest mechanizm drukujący. Tak jak we wszystkich rozwiązaniach Posnet, również i tu został zastosowany mechanizm wysokiej klasy, renomowanego producenta. Ponadto rozwiązanie to zapewnia bardzo łatwą i szybką wymianę rolek, bezkonkurencyjną w tej klasie produktów.

Pracę mobilną wspierają dostępne akcesoria: pokrowiec, ładowarki samochodowe, moduł Bluetooth (Posnet RSBT2).

Drukarka Posnet temo jest w pełni kompatybilna ze standardem Posnet, dzięki czemu pracuje z większością dostępnych na rynku programów.

Najważniejsze cechy produktu:

  • 100 000 kodów towarów
  • porty: RS-232, USB
  • wytrzymała obudowa
  • wytrzymałe mechanizm termiczne (2 x 28mm)
  • kompatybilność z protokołem POSNET
  • wysoka jakość

Cena: 1 999 PLN netto
NIŻSZE CENY! 1 799 PLN netto

Drukarka fiskalna Posnet Temo

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Drukarki fiskalne Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.drukarki-fiskalne.waw.pl
biuro@drukarki-fiskalne.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci drukarek fiskalnych w naszej ofercie: Posnet, Novitus, Elzab, Emar, Farex