Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

Przejdź do działu: mobilne drukarki fiskalne | drukarki fiskalne z kopią elektroniczną | stacjonarne drukarki fiskalneDrukarka fiskalna Posnet Thermal HD

Posnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

Drukarka występuje w dwóch wersjach konstrukcyjnych wyświetlacza LCD: standardowym oraz wolnostojącym. Drukarkę wyposażono w bardzo wytrzymały i szybki mechanizm drukujący. Urządzenie umożliwia drukowanie faktur VAT oraz dowolnych wydruków niefiskalnych, definiowanych przez użytkownika. Na paragonie, fakturze lub wydruku niefiskalnym można umieścić dowolną, czarno-białą grafikę (np. logo sklepu czy reklamę) lub kod 2D. Inne unikatowe funkcje to: ethernet z równoczesną obsługą kilku usług na różnych portach TCP, konfigurowalne napięcie sterowania szufladą oraz ceramiczny obcinacz papieru w standardzie.

Najważniejsze cechy drukarki fiskalnej Posnet Thermal HD

  • Możliwość druku grafiki i kodów 2D na paragonach
  • Różne wersje wyświetlacza: standardowy i wolnostojący
  • Nowoczesny i bardzo wytrzymały mechanizm drukujący
  • Obsługa rolki o długości 100m oraz dwie szerokości papieru: 80 mm i 57 mm
  • Możliwość pracy w trzech trybach wydruku: 56 znaków / 80 mm, 40 znaków / 80 mm, 40 znaków / 57 mm
  • Czujnik bliskości końca papieru
  • Możliwość wygenerowania dowolnych wydruków niefiskalnych
  • Ethernet, 2 porty RS-232 oraz 1 port USB
  • Kompatybilność z większością szuflad

Cena: 2 999 PLN netto
NIŻSZE CENY! 2 799 PLN netto

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

Cena: 3 099 PLN
ZAPYTAJ O RABAT! NEGOCJUJ CENĘ!

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Drukarki fiskalne Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.drukarki-fiskalne.waw.pl
biuro@drukarki-fiskalne.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci drukarek fiskalnych w naszej ofercie: Posnet, Novitus, Elzab, Emar, Farex